You are not connected. Please login or register

 Howrseshoe » ORGANIZACJA » Regulamin » Przewodnik po forum

Przewodnik po forum

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Przewodnik po forum on Nie Mar 05 2017, 23:06

Zapraszamy do zapoznania się z Przewodnikiem, który ma na celu pokierować użytkowników gdzie czego szukać oraz co i jak publikować w poszczególnych sekcjach forum.ORGANIZACJA
Jest to kategoria przeznaczona do zamieszczania informacji dotyczących forum, głównie przez administratorów i moderatorów. Znajdziesz tu:

Regulamin (nazwa do zmiany) - spis zasad panujących na stronie, z którymi musisz się zapoznać, zanim zaczniesz udzielać się na forum, a także aktualny skład naszego Zespołu administratorów i moderatorów.

Listy - dział poświęcony Białej (BL), Czarnej (CL) i Szarej (LLP- lista lekkich przewinień) Liście- spisom osób polecanych, bądź nie, na których szybko można sprawdzić potencjalnego sittera, nabywcę, czy członka drużyny. W końcu nie każdy chciałby chociażby wystawiać pierwszy oszustowi handlowemu, czyż nie?

Tablica Ogłoszeń - dział poświęcony do wstawiania ogłoszeń dotyczących forum przez nasz Zespół.ROZGRYWKA
Kategoria, jak sama nazwa mówi, poświęcona jest rozgrywce i w całości dotyczy ona Howrse. Znajdziesz tu:

Ogłoszenia - dział poświęcony do wstawiania ogłoszeń dotyczących rozgrywki z zakresu sitterowania, handlu oraz grafiki w odpowiednich subforach, a poza nimi - do zadawania pytań związanych z tą częścią rozgrywki.

Drużyny - strefa w pełni poświęcona drużynom i wszystkiemu co z nimi związane. Możesz zamieszczać tu ogłoszenia drużynowe w odpowiednich subforach oraz zadawać pytania dotyczące drużyn poza nimi.

Poradniki - część forum poświęcona wszelkim poradnikom związanym z rozwojem konta w grze. Poradniki tworzone zarówno przez nasz Zespół, jak i zwykłych użytkowników.GALERIA
Kategoria poświęcona rozwojowi twórczemu.

Przestrzeń Twórcza - dział poświęcony całkowicie Przestrzeni Twórczej oraz Czarnej Perle, w którym możesz swobodnie zadawać pytania, zamieszczać ogłoszenia dotyczące sponsorowania prac, a także szukać pomysłów na nowe maści bądź tła. W odpowiednim subforum możesz dodać lub znaleźć poradniki na temat tworzenia grafiki, jak również opublikować swoje prace w trakcie tworzenia, uzyskać porady i znaleźć inspirację.

Kącik Artystyczny - miejsce wspierające rozwój twórczy. Czy to muzyka, czy film, czy opowiadanie, czy rysunki - jeśli jest Twoje, pochwal się tym tutaj. Możesz prosić o krytykę i porady dotyczące jakichkolwiek prac, które nie muszą być związane z Howrse, ani nawet z końmi, a także szukać pomysłów i inspiracji na nowe dzieła. Wszelkie pytania lub dyskusje na tematy związane z twórczością, jak "który tablet polecacie" czy "jaką kostką lepiej grać ballady" są mile widziane, nie zapomnijcie tylko o obowiązującym miniregulaminie!OFFTOPIC
Czyli gry, zabawy, reklamy, pogaduszki na dowolne tematy. Proszę tylko pamiętać o podstawowych zasadach dobrego wychowania i ogólnych zasadach naszego forum.

Pomysły - jest to kącik, w którym możecie proponować własne pomysły odnośnie forum Howrseshoe. Może być to zarówno propozycja zmiany jakichś zasad, dodanie nowych, jak i stworzenie nowego wątku, grupy użytkowników, grafiki, opcji w profilu itp.

Konkursy - dział całkowicie poświęcony nieoficjalnym konkursom organizowanym przez graczy Howrse.

Pogaduchy - miejsce do pogaduszek na dowolne tematy.

Gry - każde forum powinno to mieć! Czyli gry forumowe, przy których można zabić trochę czasu.

Reklamy - jedna wielka ściana do zamieszczania reklam swoich for, blogów, kanałów czy innych stron. Po co łapać upomnienia i tracić karmę za rozsyłanie takiego spamu na Howrse?Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob Sie 26 2017, 23:40, w całości zmieniany 2 razy

Zobacz profil autora http://howrseshoe.forumpolish.com

2 Re: Przewodnik po forum on Sob Sie 26 2017, 22:49

Do dodania:

ORGANIZACJA
- Listy- dział poświęcony Białej (BL), Szarej (LLP- lista lekkich przewinień) i Czarnej (CL) Liście- spisom osób polecanych, bądź nie, na których szybko można sprawdzić potencjalnego sittera, nabywcę czy członka drużyny. W końcu nie każdy chciałby chociażby wystawiać pierwszy oszustowi handlowemu, czyż nie?

GALERIA
- Kącik Artystyczny - miejsce wspierające rozwój twórczy. Czy to muzyka, czy film, czy opowiadanie, czy rysunki - jeśli jest Twoje, pochwal się tym tutaj np. w swojej Galerii. Możesz prosić o krytykę i porady dotyczące jakichkolwiek prac w sekcji WIPów, które nie muszą być związane z Howrse, ani nawet z końmi, a także szukać pomysłów i inspiracji na nowe dzieła. Wszelkie pytania lub dyskusje na tematy związane z twórczością, jak "który tablet polecacie" czy "jaką kostką lepiej grać ballady" są mile widziane, nie zapomnijcie tylko o obowiązującym miniregulaminie!

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach