You are not connected. Please login or register

 Howrseshoe » OFFTOPIC » Konkursy » Miniregulamin

Miniregulamin

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Miniregulamin on Sro Mar 08 2017, 00:28

Zasady forum konkursów

Miniregulaminy są uzupełnieniem głównego regulaminu, nie zastępują go. Nieznajomość któregokolwiek z regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.Ogólne

1. Zakaz ogłaszania fałszywych konkursów.
2. Zakaz zakładania wątków niebędących konkursami.
3. Zakaz robienia konkursów polegających na lajkowaniu stron, komentowaniu jakiegoś postu/wątku (w tym tzw. "upanie") lub udostępnianiu treści autora wątku na innych stronach, np. facebooku.
4. Nagrody oferowane w konkursie muszą pochodzić z Howrse (przedmioty, konie, waluta, gratulacje) - wszelkie inne (lajki, konta, realna waluta, waluta/przedmioty z innej gry itp) są zabronione. Dopuszczalna jest również samodzielnie wykonana grafika (awatary, prezentacje, banery, godła).
5. Zakaz oczerniania i oskarżania o oszustwo w nowym wątku czy komentarzu - jeżeli ktoś dopuścił się oszustwa, zgłoś użytkownika na Czarną Listę lub powiadom nasz Zespół przy pomocy wiadomości prywatnej. Zgłoszenie nie zostanie uznane bez podania wystarczających dowodów.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek oszustwa związane z uczestnictwem w ogłaszanych konkursach.

Zobacz profil autora http://howrseshoe.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach