You are not connected. Please login or register

 Howrseshoe » OFFTOPIC » Gry » Miniregulamin - zakładanie tematów

Miniregulamin - zakładanie tematów

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Miniregulamin - zakładanie tematów on Pią Kwi 14 2017, 23:26

Nudzisz się i chcesz zabić trochę czasu? W tej części forum możesz wziąć udział w grach forumowych, a także samemu jakąś stworzyć!Pamiętaj, że zanim otworzysz wątek z własną grą, musi być on wcześniej zatwierdzony przez nasz Zespół (administratora lub moderatora).


Jak i dlaczego?

1. Gdy chcesz opublikować nową grę, zrób jej krótki opis - na czym polega, jakie są zasady - i wyślij moderatorowi lub administratorowi na pocztę (może być na tym forum, może być na howrse, może być na facebook'u, gdziekolwiek).
2. Po odczytaniu wiadomości przez członka Zespołu, dostaniesz odpowiedź zatwierdzającą (pozwolenie na opublikowanie takiego wątku) lub odrzucającą (osoba, do której wysłałeś wiadomość, ma obowiązek poinformować Cię dlaczego Twoja propozycja została odrzucona).
3. Jeśli nie jesteś dobry w pisaniu takich rzeczy, możesz zgłosić sam pomysł z krótkim wyjaśnieniem o co chodzi - moderator/administrator w wolnej chwili Ci w tym pomoże (pamiętaj - to wcale nie znaczy, że musi). Może także dorzucić coś od siebie lub poprawić ewentualne błędy (ortograficzne, gramatyczne, interpunkcyjne, składniowe itp).
4. Tytuł wątku musi być nazwą gry.
5. Zatwierdzanie takich tematów ma na celu zapobiec generowaniu spamu - zakładaniu wielu wątków niezgodnych z zasadami, napisanych byle jak, niejasnych, powtarzających się...
6. Tematy niezgodne z zasadami lub niezatwierdzone przez Zespół będą usuwane.Mimo, że jest to dosyć luźny dział, wciąż panują tu podstawowe zasady forum.

Zobacz profil autora http://howrseshoe.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach