You are not connected. Please login or register

 Howrseshoe » ORGANIZACJA » Listy » Miniregulamin

Miniregulamin

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Miniregulamin on Pon Kwi 17 2017, 14:23

Zasady działania list

Miniregulaminy są uzupełnieniem głównego regulaminu, nie zastępują go. Nieznajomość któregokolwiek z regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.Ogólne:

1. Osoby, które znajdują się na tych listach, nie są na nich bez powodu. Jeżeli uważasz, że niesłusznie się na niej znalazłeś napisz do administratora na pw z dowodami. Jeżeli ktoś zechce umieścić Cię na Szarej lub Czarnej Liście to w przypadku spraw "wątpliwych" możesz być pewien, że przed wpisaniem na nią zostaniesz poproszony o wyjaśnienia w danej kwestii.
2. Listy te mają na celu pomóc graczom ocenić w jak dużym stopniu mogą danej osobie zaufać, szczególnie w przypadku handlu wymiennego lub drużyn, gdzie oszustwa prowadzą do poszkodowania przynajmniej jednej osoby.
3. W nawiasie za nickiem w grze i/lub forum znajduje się ogólny powód umieszczenia danej osoby na Liście.Czarna Lista
Czyli lista graczy nieuczciwych, oszustów...

1. Osoby, które pojawiły się na tej liście, dopuściły się oszustw, prób wyłudzania, wielokrotnego obrażania lub nękania innych graczy, wielokrotnego załapania się na Szarą Listę, tzw. wycieków PG, łamania regulaminu drużyny, włamań na cudze konto lub w inny sposób doprowadziły do poszkodowania innych graczy.Biała Lista
Lista graczy uczciwych, zaufanych...

1. Na tej liście znajdują się osoby pomocne, które wielokrotnie miały okazję udowodnić swoją uczciwość i mimo że mogły wykorzystać czyjś błąd lub nieuwagę - nie zrobiły tego.
2. Do znalezienia się na tej liście wymagane są rekomendacje od przynajmniej 3 różnych osób.Szara Lista
Lista osób niemiłych, nieprzyjemnych...

...Jak to działa?

1. Gracz może być jednocześnie na białej/czarnej i szarej liście.
2. Gracz nie może być jednocześnie na białej i czarnej liście.
3. Gdy gracz, który znajdował się dotąd na białej liście, dopuści się oszustwa, zostaje z niej przeniesiony na czarną listę. Nie działa to w drugą stronę.
4. By zgłosić kogoś na którąkolwiek z list należy napisać do Administratora lub Moderatora na pw. W treści wiadomości musi się znaleźć informacja kogo zgłaszamy, na jaką listę i za co. W przypadku zgłaszania na Czarną lub Szarą Listę screeny całej sytuacji są NIEZBĘDNE, żebyśmy w ogóle uwzględnili zgłoszenie. W przypadku Białej Listy są również wskazane.
5. Zgłaszanie kogoś na Czarną lub Szarą Listę "dla beki" jest zakazane. Jeżeli ktoś uparcie będzie tego próbował sam może się na Liście znaleźć za nękanie.Ostatnio zmieniony przez Admin dnia Sob Sie 26 2017, 23:53, w całości zmieniany 1 raz

Zobacz profil autora http://howrseshoe.forumpolish.com

2 Re: Miniregulamin on Sob Sie 26 2017, 23:30

Ogólne:

1. Osoby, które znajdują się na tych listach, nie są na nich bez powodu. Jeżeli uważasz, że niesłusznie się na niej znalazłeś napisz do administratora na pw z dowodami. Jeżeli ktoś zechce umieścić Cię na Szarej lub Czarnej Liście to w przypadku spraw "wątpliwych" możesz być pewien/pewna, że przed wpisaniem na nią zostaniesz poproszony/a o wyjaśnienia w danej kwestii,
2. Listy te mają na celu pomóc graczom ocenić w jak dużym stopniu mogą danej osobie zaufać, szczególnie w przypadku handlu wymiennego lub drużyn, gdzie oszustwa prowadzą do poszkodowania przynajmniej jednej osoby,
3. W nawiasie za nickiem w grze i/lub forum znajduje się ogólny powód umieszczenia danej osoby na Liście.

Czarna Lista
Czyli lista graczy nieuczciwych, oszustów...

1. Osoby, które pojawiły się na tej liście, dopuściły się oszustw, prób wyłudzania, wielokrotnego obrażania lub nękania innych graczy, wielokrotnego załapania się na Szarą Listę, tzw. wycieków PG, łamania regulaminu drużyny, włamań na cudze konto lub w inny sposób doprowadziły do poszkodowania innej/innych graczy.Biała Lista
Lista graczy uczciwych, zaufanych...

1. Na tej liście znajdują się osoby, które często pomagają innym graczom, wielokrotnie miały okazję w której mogły kogoś poszkodować, lecz nie wykorzystały jej (np. wystawianie jako drugi w handlu wymiennym) oraz nie znajdują się na Czarnej Liście,
2. Do znalezienia się na tej liście wymagane są rekomendacje od przynajmniej 3 różnych osób.Szara Lista
Lista osób niemiłych, nieprzyjemnych...

1. Na tej liście znajdują się osoby, które dość często są nieprzyjemne dla wielu osób, wycofują się z aukcji, ...?

Jak to działa?

4. By zgłosić kogoś na którąkolwiek z list należy napisać do Administratora lub Moderatora na pw. W treści wiadomości musi się znaleźć kogo zgłaszamy, na jaką listę i za co. W przypadku zgłaszania na Czarną lub Szarą Listę screeny całej sytuacji są NIEZBĘDNE żebyśmy w ogóle uwzględnili zgłoszenie. W przypadku Białej Listy są również wskazane.
5. Zgłaszanie kogoś na Czarną lub Szarą Listę "dla beki" jest zakazane. Jeżeli ktoś uparcie będzie tego próbował sam może się na Liście znaleźć za nękanie.

Zobacz profil autora

3 Re: Miniregulamin on Nie Sie 27 2017, 18:31

Od Meian:

"Celowe omijanie umów, wykorzystywanie przez czystą złośliwość luk w umowach, niewyrabianie roboty na czas, rozpuszczanie fałszywych plotek, uporczywy spam, nieprzyjemne zachowania bez żadnego powodu, nadużycia przekleństw, skłonności do bezsensownej agresji, spowodowanie drobniejszych strat z sitterowania (np. olanie sitterstwa pięciodniowego z dwóch dni), niewyrabianie umów"

Zobacz profil autora

Sponsored content


Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach