You are not connected. Please login or register

 Howrseshoe » ROZGRYWKA » Poradniki » Miniregulamin

Miniregulamin

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Miniregulamin on Sob Sie 26 2017, 22:06

Zasady Poradników

Miniregulaminy są uzupełnieniem głównego regulaminu, nie zastępują go. Nieznajomość któregokolwiek z regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.Ogólne:

1. Poradniki muszą dotyczyć gry.
2. W przypadku przedawnienia się informacji zawartych w poradniku, autor zobowiązany jest do usunięcia go lub zaktualizowania.
3. Jeżeli widzicie wątek, w którym informacje się przedawniły, to należy ten fakt zgłosić na pw do administratora lub moderatora forum, a oni usuną taki by nie wprowadzał innych użytkowników w błąd.
4. W tytule wątku należy umieścić informację czego on dotyczy (jak szybko podnieść ranking ogólny? Jak wyBLUPować konia? - porady ogólne itp).
5. Poradniki mają służyć m.in. pomocą początkującym graczom, by mogli się odnaleźć w grze i szybciej rozwinąć konto, z tego powodu śmieszkowe poradniki pojawiać się mogą tylko w dziale humorystycznym offtopicu.
6. Zanim stworzysz poradnik upewnij się czy ktoś już podobnego wcześniej nie stworzył. Jeżeli Twój dotyczy tej samej rzeczy co istniejący już wątek, ale trochę inaczej, umieść swój poradnik pod jego wątkiem w komentarzu. Prosimy jednak nie dublować cudzych poradników, te same informacje napisane trochę inaczej się nie liczą! Takie możesz sobie na wstępie darować.
7. Poradniki dotyczące grafiki należy umieszczać na forum dotyczącym grafiki.
8. Zakaz tworzenia fałszywych poradników, za specjalne wprowadzanie innych ludzi w błąd administracja może poczęstować banem.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach