You are not connected. Please login or register

 Howrseshoe » GALERIA » Kącik Artystyczny » Miniregulamin

Miniregulamin

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Miniregulamin on Sob Sie 26 2017, 22:36

Zasady Kącika Artystycznego

Miniregulaminy są uzupełnieniem głównego regulaminu, nie zastępują go. Nieznajomość któregokolwiek z regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.Ogólne:


1. W Kąciku Artystycznym wolno się dzielić swoją twórczością niekoniecznie związaną z Howrse.
2. Rzeczy związane z Przestrzenią Twórczą należy umieszczać tylko na forum poświęconemu Przestrzeni Twórczej.
3. Wszystkie zdjęcia referencyjne użyte do prac (tj. zdjęcia na których praca jest wzorowana w znaczny sposób) muszą być podane w formie linku do strony ich pochodzenia. Jeżeli autor zdjęcia posiada regulamin jego użytkowania lub nie życzy sobie wykorzystywania swojej pracy użytkownicy forum muszą uszanować jego wolę.
4. Zakaz publikowania niestosownych prac - o tematyce erotycznej, zawierających treści wulgarne, drastyczne, obraźliwe lub powszechnie uważane za niesmaczne.
5. Tutoriale (swoje lub cudze) można umieszczać tylko na forum związanym z Przestrzenią Twórczą. Jest to związane z tym, że generalnie wszystkie poradniki, w tym część o rysowaniu ludzi, mogą być pomocne przy tworzeniu prac do Czarnej Perły i nie ma większego sensu tworzyć dwóch wątków na poradniki.
6. Zanim poprosisz o poradnik dotyczący rysowania, zajrzyj wcześniej do subforum Poradniki w dziale Przestrzeni Twórczej.
7. Zakaz tworzenia fałszywych wątków i pytań dotyczących tworzenia.
8. Bezwzględny zakaz łamania praw autorskich. Dotyczy to zarówno grafik wykorzystanych w poradnikach, samych poradników oraz zdjęć, na których się wzorowano przy tworzeniu pracy.
9. Ogłoszenia o szukaniu grafika należy umieszczać w przeznaczonej do tego części forum Ogłoszenia, rzeczy typu "hej, zrobisz mi banner drużynowy?" należy pisać do artystów bezpośrednio na pw, a nie w komentarzu pod ich wątkiem.
10. Jak najbardziej można zakładać wątki do dyskusji na temat materiałów, przyborów artystycznych itd, ale zanim taki założysz, sprawdź czy ktoś podobnego nie stworzył!


Subforum "Galerie Prac":

1. Jedna galeria na artystę.
2. W tytule lub treści wątku musi zostać podany Twój login w grze.


Subforum "WIPy - Pomoc i Krytyka":

1. Jak najbardziej dozwolone jest tu proszenie o pomoc z tworzeniem np. prezentacji lub awatara do gry.
2. Umieszczając prace w tym subforum, liczysz się z tym, że ludzie będą ją krytykować.

Zobacz profil autora

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach