You are not connected. Please login or register

 Howrseshoe » ORGANIZACJA » Regulamin » Administratorzy i moderatorzy

Administratorzy i moderatorzy

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Administratorzy i moderatorzy on Pią Sty 13 2017, 21:54

Administratorzy są odpowiedzialni głównie za konstrukcję forum, jego wygląd i wybieranie nowych moderatorów. Mogą również strzec porządku razem z moderatorami.

Obecny skład:
Admin
tit

~*~*~*~

Moderatorzy to użytkownicy wybierani przez administrację do pełnienia funkcji stróżów forum. Dbają o to, by na forum panował porządek, mogą usuwać i edytować cudze posty oraz banować użytkowników nieprzestrzegających regulaminu. Odznaczają się także aktywnością, chęcią pomocy i rozległą wiedzą na temat Howrse.

Obecny skład:
Meian
Tofik - pogaduchy

~*~*~*~


Jak zostać administratorem?

Administrator może odpowiadać za różne części panelu administracyjnego - tworzenie kategorii i for, modyfikowanie wyglądu forum, edytowanie kodu strony itp. Wiedza o Howrse, jak i stała aktywność nie są tu niezbędne, ale zaufanie jak najbardziej. Nie pytaj czy możesz zostać administratorem - gdy zajdzie taka potrzeba, Zespół sam go znajdzie.


Jak zostać moderatorem?

Administracja wybiera moderatorów spośród najaktywniejszych i najpomocniejszych użytkowników. Zwraca dużą uwagę na zachowanie i doświadczenie, a także opinie reszty użytkowników. Jeśli uważasz, że się nadajesz i chcesz zostać moderatorem, możesz napisać do jednego z administratorów. Nawet jeśli spełniasz wymogi, możemy odrzucić Twoją propozycję, jeśli moderatorów jest wystarczająco dużo.

Zobacz profil autora http://howrseshoe.forumpolish.com

Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach